מתכונת הסמינר
יום 1
1 כשתגיע, אתה תירשם ותקבל את תיק העבודות של הסמינר. האחראי על הסמינר ייתן לך הסבר על פעילויות סוף השבוע, את לוח הזמנים ואז אתה תתחיל.
2 אתה תצפה בסרט, ‘כיצד להשתמש בדיאנטיקה’ המסביר כל חלק של הנוהל המדויק של דיאנטיקה שמטרתו למצוא התנסויות מכאיבות מן העבר ולהסיר את ההשפעות השליליות שלהן.
3 לאחר פרק זמן קצר של שאלות ותשובות שיועבר על-ידי האחראי על הסמינר וכשהוא מבהיר את 10 הצעדים של ‘המדריך כיצד להשתמש בנוהל דיאנטיקה’, אתה תדע איך להתחיל ליישם דיאנטיקה.
4 לאחר הפסקת ארוחת הצהריים אנחנו נצוות אותך עם חבר או אדם אחר מהסמינר ואתה תתחיל ליישם את דיאנטיקה.
5 לאחר הפסקה, אתה תתחלף עם בן הזוג שלך ועכשיו תעביר או תקבל דיאנטיקה. אתה תמשיך כך לאורך היום ובכל שלב, מדריכי דיאנטיקה יהיו שם כדי להנחות אותך.


יום 2
1 היום השני מתחיל עם סרט חדש שייתן לך מידע נוסף שייקח אותך אל הצעד הבא ויעלה את הוודאות שלך בהעברת דיאנטיקה לאדם אחר.
2 אתה תמשיך בהעברת דיאנטיקה במהלך היום, לפני ואחרי ארוחת צהריים, עם הפסקות. שאלות כלשהן שעלולות לצוץ במהלך היום יטופלו במהירות על-ידי המומחים בדיאטיקה כך שאתה תקבל את ההישגים המירביים.
3 לאחר שאתה ובן הזוג שלך תרגלתם העברה וקבלת דיאנטיקה, אתה תסיים ותפגוש יועץ בעל הכשרה כדי לעבור על ההתקדמות שלך ולראות מהו הצעד הבא שלך וכן לענות על כל שאלה שיש לך.
4 בבית, במהלך סוף השבוע ולאחר הסמינר, למד את 'דיאנטיקה המדע המודרני של בריאות הנפש' בקורס בהתכתבות. כמו כן, אתה מוזמן לבוא בכל זמן וללמוד בחדר הקורסים שלנו תחת השגחתו של מפקח של דיאנטיקה.

דיאנטיקה מפיקה תוצאות מיידיות.

 

לפרטים ולהרשמה:

סמינר דיאנטיקה

האם קורה לך שאתה מגיב בצורה לא הגיונית
לדברים מסוימים? למה זה קורה?

 

חלק נכבד מההצלחה של סמינר זה הוא בהתנסות בעוצמה של הטכניקות של דיאנטיקה ובהזדמנות לראות אותן בסרט ברור שמספק מידע מפורט.

 

 

"עם התקדמותך בתרפיה, ההרפתקה היא שלך כדי שתדע למה עשית את מה שעשית כשעשית זאת, שתדע מה גרם לאותם פחדים חשוכים ולא ידועים שהגיעו בילדותך כסיוטי לילה, שתדע היכן נמצאו רגעי הכאב וההנאה שלך." - ל. רון האברד

תיאור הסמינר
הסמינר מבוסס על ה-DVD 'איך להשתמש בדיאנטיקה'. DVD זה הוא לא רק מדריך חזותי על המיינד האנושי, אלא הוא כולל את העקרונות והנהלים שמיליוני בני אדם בעולם משתמשים בהם כדי להשיג את המצב שהאדם חלם עליו במשך דורות - מצב שידוע בתור קליר.
מצגת וידאו זאת מבוססת על הספר 'דיאנטיקה: המדע המודרני של בריאות הנפש' ומלווה אותו.
הסרט מתאר באופן גרפי כל מרכיב של 'דיאנטיקה' - הדינמיקות, המיינד האנליטי, המיינד הריאקטיבי, כל סוג של אנגרמה, לידה, טרום-לידה, רגש, כוח החיים, קליר ועוד.

כל זאת כדי שתוכל לראות את המבנה המלא של המיינד הריאקטיבי, וכך, לחסל אותו. ואז, עם הדגמה אחר הדגמה, תלמד גם כל טכניקה של אודיטינג באופן מעשי. והכול מוצג צעד אחר צעד, ומאפשר לך להגיע לשליטה בכל עיקרון בנפרד, ולתת אודיטינג תוך כדי כך.

החלק הראשון מספק את כל העקרונות והנהלים על מנת להתחיל מיד באודיטינג של 'הספר הראשון'. כל נושא עיקרי מטופל בפרק נפרד. כסרט שלם, 'איך להשתמש בדיאנטיקה' נותן לך הבנה טובה על דיאנטיקה , אשר מספקת את כל המידע והנהלים כדי להתחיל מיד להעביר אודיטינג.

החלק השני מכיל 16 סרטים נוספים,
כל אחד מהם מתמקד בחלק ספציפי בתיאוריה או בנוהל של דיאנטיקה - וכך מספק בקיאות באודיטינג של דיאנטיקה.

יודגש, כי מסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך וכי המידע אשר ייאסף ישמש לשם אספקת שירות מתאים והולם לצרכיך. ייתכן והמידע יועבר לשם כך לארגוני סיינטולוגיה נוספים. תוכל/י לבטל את הסכמתך בכל עת והסרתך תטופל מיד.

יודגש, כי מסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך וכי המידע אשר ייאסף ישמש לשם אספקת שירות מתאים והולם לצרכיך. ייתכן והמידע יועבר לשם כך לארגוני סיינטולוגיה נוספים. תוכל/י לבטל את הסכמתך בכל עת והסרתך תטופל מיד.

  • w-facebook